ΕΝΑΡΞΗ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ - ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Αγαπητοί κηδεμόνες, αγαπητοί μαθητές,

σας ενημερώνουμε ότι πρόκειται να ξεκινήσει η Ενισχυτική Διδασκαλία μαθητών Γυμνασίου, για το σχολικό έτος 2020-2021, με την δυνατότητα να πραγματοποιηθεί μέσω τηλεκπαίδευσης. Η Ενισχυτική Διδασκαλία θα περιλαμβάνει τα μαθήματα: Νεοελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Μαθηματικά, Φυσική, Χημεία και Αγγλικά.

Θα βρείτε την αίτηση για συμμετοχή στην ενισχυτική εδώ (docx) και εδώ (pdf). Παρακαλείστε να στείλετε συμπληρωμένη την αίτηση στο email του Γυμνασίου Βαλτινού: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  μέχρι την Παρασκευή 27-11-2020.

Κοσβύρας Νικόλαος